Konaklı Derneği Yönetiminden Ramazan ayı Yardımı 2024

Konaklı Derneği Başkanı Nurullah Kara yapmış olduğu açıklamada;

Yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gece’sini barındıran Ramazan Ayı; yorulan ruhlarımızı teskin etmek, bunalan gönüllerimize huzur vermek, özümüze ve fıtratımıza yönelerek hayatımızın iman, kulluk ve güzel ahlak ekseninde muhasebesini yapmak için eşsiz bir fırsattır.

Toplum olarak yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği Ramazan ayı aynı zamanda; yoksulların gözetildiği, iftar sofralarının paylaşıldığı, millet olarak yardımlaşma ve kaynaşmanın arttığı bir aydır.

Bizlerde dernek yönetimi olarak bu yıl hayırseverler tarafından yapılan yardımlarla ramazan ayı içersinde 25 aileye 1.000 TL’ lik alışveriş kartı ve 27.000 TL nakdi yardım olmak üzere toplamda 52.000 TL’lik yardım yapılmıştır. Derneğimize destek olan tüm hayırsever dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Bu vesile ile tüm İslam Âleminin Ramazan bayramını kutlar, sağlık, mutluluk, huzur içerisinde geçirmenizi temenni ederim diye sözlerini tamamladı.

Diğer haberler ve duyurular

Yönetimden Aşure İkramı Ziyareti 2023

Kartal Gümüşhaneliler Derneği’nin düzenlemiş olduğu Aşure ikram programına Dernek Yönetimi olarak katılım sağladık. Dernek başkanımız …

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments