Konaklıder Yönetimi Ömer Asafa Destek Olmaya Devam Ediyor 2023

Konaklı derneği başkanı Nurullah Kara yapmış olduğu açıklamada; Yönetim kurulu olarak 1 Nisan günü yönetime seçildik, bizden önceki yönetimin yapmış olduğu Ömer Asafa Nefes Ol kampanyasını bizde devam ettirmek istedik ve bunun üzerine çalışmalara başladık, bu süreçte yönetim kurulu olarak dernek üyelerimizden ve tanıdıklarımızdan kampanyamıza destek olmalarını istedik, kısa bir süre içerisinde 29.000₺ toplayıp Ömer Asafın babası Osman Kara ile iletişime geçip valilik onaylı banka hesabına 29.000₺ gönderdik.

Sözlerine; Yönetim kurulumuz adına bundan önceki yönetime yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür eden Kara, bu kısa sürede bizlerin kampanyasına destek olan dernek üyemiz Oktay Doğan başta olmak üzere destek olan herkese teşekkür ederiz.

Yönetim kurulu olarak Ömer Asaf bebeğimiz için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz, yönetimimiz görevde olduğu sürece Ömer Asaf Kara için yapılacak olan yardım kampanyası devam edecektir, bundan sonraki süreçte ise farklı organizasyonlar ile desteğimizi sürdürmek istiyoruz. Yapılacak olan yardımlara ve organizasyonlara desteğinizi bekliyoruz ifadelerini kullandı.

omer-asaf-Dekont29bin

Diğer haberler ve duyurular

Konaklı Derneği Yönetiminden Ramazan ayı Yardımı 2024

Konaklı Derneği Başkanı Nurullah Kara yapmış olduğu açıklamada; Yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan …

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments