Hilal Bölükbaş Doğan Sigorta Hizmetleri Firması ile İş Birliği 2023

Konaklı Derneği ve Hilal Bölükbaş Doğan Sigorta Aracılık Hizmetleri firması arasında indirim anlaşması yapılmıştır.

Konaklı Derneği Yönetimi olarak, köylümüz olan Hilal Bölükbaş Doğan hanımefendiye ait olan Hilal Bölükbaş Doğan Sigorta Aracılık Hizmetleri firması ile yapmış olduğumuz anlaşmada, derneğimizin değerli köylülerimize özel fırsatlar sunmak için anlaşma yapılmıştır .

Yapılan anlaşmada Konaklı Derneği köylülerimize özel olarak düzenlenmiş olan; Zorunlu Trafik ve Dask hariç ) Tüm sigortalarınızda

Kasko %5

Yangın /İşyeri %10

Sağlık %10

İndirim hakkından yararlanabilecektir, yapmış olduğumuz işbirliği anlaşmasının derneğimiz ve köylülerimiz için hayırlı olmasını dileriz.
Bizlere bu indirimi uygulayan Hilal Bölükbaş Doğan Sigorta Aracılık Hizmetleri firması sahibi köylümüz Hilal Bölükbaş Doğan hanımefendiye dernek yönetimi olarak teşekkür ediyoruz.

Yapacak olduğunuz her sigorta işlemi için Hilal Bölükbaş Doğan Sigorta Aracılık Hizmetleri firması derneğimize bağış yapacaktır.

Detaylı bilgi için; Dernek yönetim kurulu üyelerimizi arayabilir veya yardimtalep@konaklider.com adresimize mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Firma Bilgileri:

Hilal Bölükbaş Doğan Sigorta Aracılık Hizmetleri

Akşemseddin mahallesi Korkutata Sokak
no:34/A Fatih – İstanbul

hilalbolukbasdogan@gmail.com
hilalbolukbas@aksigorta.net

Tel: 0212 531 51 41
Gsm: 0530 310 49 05

Diğer haberler ve duyurular

IT Plus Teknoloji Hizmetleri İle İş Birliği 2023

Konaklı Derneği ve IT Plus Teknoloji Hizmetleri firması arasında indirim anlaşması yapılmıştır. Konaklı Derneği Yönetimi …

8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hilal Bölükbaş Dogan
Ziyaretçi
Reply to  yonetim
28 Nisan 2023 21:16

Ben teşekkür ederim Yeni yönetime başarılar dilerim

Sebahat Şahin
Ziyaretçi
20 Mayıs 2023 13:00

20 yıldır Hilal hanım ile çalışıyorum.Tüm sigortalarımı titizlikle yürütüyor.Konusunda çok başarılı.Kendisine çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Ayfer Şentürk
Ziyaretçi
25 Nisan 2023 22:17

Hilal hanımı uzun bir süredir tanıyorum, kendisi son derece titiz ve işinin ehli biridir.Müştersine her konuda yardımcı olmaya gayret eder ve başarılıdır

Serap liman
Ziyaretçi
25 Nisan 2023 19:05

Hilal hanım yapmış olduğunuz çalışmalardan faydalandım. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Başarılı çalışmalarınızın devamı nı dilerim. Saygılar….

Harun Bayramoğlu
Ziyaretçi
25 Nisan 2023 18:48

Ben hem şahıs hemde şirket olarak uzun süredir çalışıyorum kendisinden son derece memnunum tavsiye ederim ayrıca yeni yapmış olduğu anlaşmanında hayırlı olmasını dilerim

Nuriye Şener
Ziyaretçi
25 Nisan 2023 17:29

Hilal hanım her zaman elinden gelenin en iyisini yapar sigortasını yaptıklarının memnuniyetini ön planda tutar.Gözünüz kapalı sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Nazan çiftci
Ziyaretçi
24 Nisan 2023 17:49

Hilal hanıma desteklerinden dolayı teşekkür ederim. õmer Asaf destek olalım sigortaları yaptıralım.