FizyoForce; Fizyoretapi ve Egzersiz Danışmanlık Merkezi İle İş Birliği 2023

Konaklı Derneği Yönetimi iş birliği anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi.

Konaklı Derneği ve FizyoForce Fizyoretapi ve Egzersiz Danışmanlık firması arasında indirim anlaşması yapılmıştır.

Konaklı Derneği Yönetimi olarak, FizyoForce Fizyoretapi ve Egzersiz Danışmanlık firması ile yapmış olduğumuz anlaşmada, derneğimizin değerli üyelerine özel fırsatlar sunmak için anlaşma yapılmıştır . Yapılan anlaşmada ilgili firmanın Kartal soğanlık merkezinde yapılacak olan sağlık hizmetlerinde Köylülerimiz %15 indirim hakkından yararlanabilecektir.

Yapmış olduğumuz işbirliği anlaşmasının derneğimiz ve üyelerimiz için hayırlı olmasını dileriz. Firma Açılışı 03.05.2023 Tarihinde olacaktır indirim bu Tarihten itibaren geçerli olacaktır.
Bizlere bu indirimi uygulayan FizyoForce Fizyoretapi ve Egzersiz Danışmanlık firması yetkililerine dernek yönetimi olarak teşekkür ediyoruz.

FizyoForce Fizyoretapi ve Egzersiz Danışmanlık Merkezi, Ağrısız ve Sağlıklı Yaşam için; Duruş Bozukluğu, Skolyoz, Manuel Terapi, Aletli Pilates, Pelvik Taban Rehabilitasyonu, Kayroprakti, Bel Boyun Rahatsızlıkları ve Birçok Farklı Tedavi İçin Uzman Kadrosu ile Kartal ilçesinde hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için;
FizyoForce Fizyoretapi ve Egzersiz Danışmanlık Merkezine 0501 093 29 55 nolu telefon numarasından , https://fizyoforce.com sitesinden ve www.instagram.com/fizyoforce sayfasından bilgi alabilir veya Dernek yönetim kurulu üyelerimizi arayabilir, yardimtalep@konaklider.com adresimize mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Diğer haberler ve duyurular

IT Plus Teknoloji Hizmetleri İle İş Birliği 2023

Konaklı Derneği ve IT Plus Teknoloji Hizmetleri firması arasında indirim anlaşması yapılmıştır. Konaklı Derneği Yönetimi …

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments