Derneğimizin 11. Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti

Kurucu Onursal Başkanımız Mustafa Doğan’ın aday olmadığı genel kurul, Nurullah Kara Başkanlığındaki tek listeyle gerçekleşti.

Her daim köylülerimize hizmet etmekten mutlu olduğunu dile getiren Derneğimizin çiçeği burnunda yeni Başkanı Nurullah Kara;” 1 Nisan 2023 tarihinde yapılan Konaklı Derneği olağan genel kurulu toplantısı yapılmış olup, yeni yönetim kurulu olarak bizlere görev verilmiştir.

Önceki dönemde görev yapan her biri diğerinden kıymetli Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederken, birlik ve beraberliğimizi devam ettirme ve dernek faaliyetlerini bulunduğumuz noktadan daha ileriye taşıma azminde olduğumuzu belirtmek isterim.

Yönetim Kurulu olarak Demokrat ve şeffaf, iş birliği içinde ve tüm üyelerimizin katılımcı yönetimini benimseyerek yola devam etmek istiyoruz. Bu nedenle üyelerimizden yeni dönem için öneri ve projelerini, isteklerini Yönetim Kurulumuza iletmelerini bekliyoruz.

Seçimle oluşan yeni Yönetim Kurulumuz hayırlı uğurlu olsun. Dernek faaliyetlerinin başarısı üyelerin de aktif katılımı ile mümkündür. Hep birlikte, tüm üyelerimizin katkısıyla başarılı bir dönem geçirmek dileğiyle esen kalın. Saygılarımı sunarım” dedi.

Diğer haberler ve duyurular

Konaklı Derneği Yönetiminden Ramazan ayı Yardımı 2024

Konaklı Derneği Başkanı Nurullah Kara yapmış olduğu açıklamada; Yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan …

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments